O hře

Co Vás u nás čeká

Hlavně se nebojte. Nebudou na vás padat hadi, pavouci ani škorpioni, kteří sice můžou ožít ve vaší fantazii, ale my jsme pro vás připravili jiná překvapení…

Únikovka Vnorovy s názvem „Tajemství Vinného Sklepa“ je jedinečná, fascinující hra, ve které skupina 2 až 5 lidí prochází místnostmi, které na první pohled a dojem vypadají jako obyčejné, běžné sklepní prostory. Účastníci se ale naučí využít různé prvky, objevit postupy a najít indicie, které se v místnostech nacházejí, aby vyřešili sérii hlavolamů, hádanek a záhad, které vedou k nalezení způsobu, jak bez hrubé fyzické síly nalézt „poklad“ v určitém čase. Přestože se hra skládá z méně i více náročných úkolů, nevyžaduje žádné speciální schopnosti. Klíčem k úspěchu je vzájemná komunikace a spolupráce, pozornost, důvtip, všímavost a v neposlední řadě logické myšlení a hledání posloupností a závěrů.

Budete překvapeni, jak se daří třeba dětem, jež nejsou zatíženy dogmaty a stereotypy, hledat indicie nebo správně vyluštit hádanku.

Různorodost týmu je proto přínosem. Budete se bavit při pozorování vašich dětí, které jsou překvapivě zvídavé a pozorné a ze své malé výšky všechno vidí, nebo využijete schopností a zkušeností svých rodičů a prarodičů. Kromě zábavy hra podněcuje kreativitu a podporuje týmového ducha. Najednou se lépe pochopíte a rozpoznáte v některých lidech dosud netušené nadání a hráčský talent.

Jedinečnost této hry spočívá v tom, že jste možná poprvé skutečně fyzicky součástí děje. Když čtete knihy, děj si můžete jen představit.

Když hrajete počítačovou hru, můžete jí být zaujati, přímo pohlceni, ale nikdy nejste fyzicky v příběhu. V naší hře si můžete vychutnat to, že jste součástí děje, jak svou přítomností, tak ve své fantazii, a dokonce tento děj vlastně můžete tvořit…

Vaše smysly vnímají hru světla, zvuky, zrychlený dech, vůni dlouho neotevřeného sklepení, napětí…

Najednou nehrajete hru, žijete ji!

Přišli jste prozkoumat tajemství vinného sklepa. Zdejší  vinař,  vyráběl víno podle vlastní vzácné receptury a ve sklepě několik lahví ukryl. Proslýchá se, že zbyla už pouze jedna jediná! Najdete ji ?

Pro koho je hra určená

Hráči & nadšenci

Dnes už život utíká mezi prsty rychleji, než bychom chtěli. Většinu prožitků máme virtuálních, na obrazovce cestujeme, vaříme jídla, hrajeme hry… pohodlně, z domova, z křesílka, v suchu a teple. Z něj ale neucítíte vůni jídla, nepohladíte hebkou srst kočky, necítíte, jak chladná je žulová zeď.

U nás si na záhady a tajemství můžete sáhnout, všechno ohmatat, prožít a po objevení našeho pokladu si jej dokonce odnést domů…

Nabízíme vám stát se součástí reálného příběhu, a navíc využít možnost, tento příběh sami vytvářet. Připravili jsme pro vás sofistikovanou hru se záhadami na vysoké úrovni, které jsou výzvou pro všechny, i pro ty nejlepší hráče.

Rozluštíte kódy a šifry, odemknete všechny zámky? Dokážete najít a využít všechny indicie ve svůj prospěch a získat poklad?

On je totiž opravdový a čeká jen na vás!

Rodina & kamarádi

Chystáte se na pár dnů k nám na Moravu?

Přemýšleli jste, co vás tu čeká? Co objevíte v kraji zvlněných kopců s přesnými řádky vinohradů, v kraji s malebnými výhledy nebo třeba při plavbě po Baťově kanále? A co když vás překvapí déšť? Víme! Můžete jít například do sklípku na pohárek dobrého vína nebo navštívit nějaký zámek. A co když bude pršet dva dny?

Neváhejte a přijeďte si k nám do Vnorov zahrát únikovou hru, která je ojedinělá svou vinařskou tématikou.

Hra je jedním z nejlepších způsobů, jak si rozvíjet kreativní myšlení bez limitů. Ať už hledáte nové dobrodružství, které prožijete se svojí rodinou, nebo jste již unaveni z běžně dostupných forem zábavy se svými kamarády, Únikovka Vnorovy je pro vás to pravé. Na naši hru určitě nezapomenete, bude společným zážitkem pro vás a vaši rodinu či kamarády. Hra vás vtáhne do dobrodružství, vrátí do mládí a naplní vaše představy nebo dávno zapomenuté sny… Otestujte si své vlastní schopnosti a týmovou spolupráci, která už pomalu v rodinách zaniká. Většinou už totiž společně nikam nechodíme. Třeba na pole, abychom měli co jíst… v moderní době nám totiž vše nabízí obchod.

Vyzkoušejte možnost vyslechnout každý názor, úvahu, radu, třeba překvapivě od svých dětí nebo třeba babičky. Mnohdy ví víc, než tušíme.

Turisté a návštěvníci

Přemýšleli jsme, co vlastně lidé odjinud vědí o Jižní Moravě?

Na co se nejvíce těší?

Jsou to vinohrady, procházky Moravským Toskánskem, projížďky lodí po Baťově kanále?  Nebo Skanzen lidové architektury ve Strážnici? Večer strávený s cimbálovou muzikou?  Máte chuť na dobré víno, slivovici, domácí zabíjačku, škvarkovou pomazánku?

Náš region je krásný, bohatý a plný folkloru, zpěvu, dobrých lidí a radosti ze života…

Tak to přijeďte všechno zakusit a ochutnat! Budete nadšeni!

Ať už cestujete sám nebo se skupinou, Únikovka Vnorovy je něco, co byste určitě měli vyzkoušet při návštěvě našeho regionu. Hra s vinařskou tematikou se nachází v samém srdci Slovácka, obklopena vinohrady a vinnými sklípky, kousek od Veselí nad Moravou, Strážnice nebo Petrova s pověstnými vinnými sklepy s krásným názvem Plže…

Dojedete k nám autem, na kole po vinařské stezce nebo pěšky příjemnou procházkou od vlakového nádraží. Nabízíme pro návštěvníky naší obce cca 1,5 hodiny originální zábavy a vzrušení. Pokud se zamýšlíte nad způsobem, jakým si zpříjemnit svoji dovolenou v regionu, právě jste ho našli – Únikovka Vnorovy.

Firmy

Před nějakými třiceti lety jsme ani netušili, co je to „TEAMBUILDING“.

Po revoluci přišly nové myšlenky, nápady a náhle jsme si uvědomili, jak důležitá je týmová spolupráce.

Ta je totiž nejdůležitějším stavebním kamenem v každém zaměstnání a v každé společnosti. Zkuste prožít se svými kolegy nějaký čas při hře Tajemství Vinného Sklepa. Vyřešte společně všechny indicie a hlavolamy a odhalte způsoby komunikace, o kterých jste při práci dosud ani netušili, že existují. Poznejte se navzájem, možná budete překvapeni, jak zábavný či kreativní je kolega z vedlejší kanceláře. Zahrajte si hru a váš způsob komunikace na pracovišti nabere úplně jiný nádech. Prožít si společně nástrahy a rozmanité situace při hře je ideální způsob, jak „vytlouct“ ze vztahů na pracovišti maximální kapitál. Najednou si uvědomíte, že vaše společná práce při hře funguje jako ozubená kolečka v hodinách. Pokazí se jedno a přestane jít celý stroj. Stejně jako v zaměstnání. Všichni jste důležití, a to i při naší hře poznáte nejlépe.

Kde nás najdete

Adresa:

Dražky 619, 696 61 Vnorovy

Otevírací doba:

Podle telefonické dohody

Kontakty:

tel.: +420 736 667 777

e-mail: unikovkavnorovy@gmail.com

version: 7.0.1.70